Sevgili Hanife Körünoğlu ve Can Gatenyo ilkine ev sahipliği yaptığımız ÇİTTA Ekolojik Yaşam Şenliği’nde nasıl yaş maya ile ekmek yapabileceğimizi anlatıyor.
Related
![Birliktelikle, ekmekle ve ceketle kenti resmetmek: “Mersin’e Dair”](https://guncel.kulturhane.org/wp-content/uploads/2021/01/sergi1-1024x538.jpg)
Birliktelikle, ekmekle ve ceketle kenti resmetmek: “Mersin’e Dair”
Burçak Görel Daire Konuk Sanatçı Programı çerçevesinde, güncel sanat alanında çalışan sanatçıların bir araya gelmesiyle oluşan kolektif sergi “Mersin’e Dair”…
Read More![Kooperatifçilik Okulu: Kadim Kavrama Yeni Soluk](https://guncel.kulturhane.org/wp-content/uploads/2020/12/kltrhn_banner.jpg)
Kooperatifçilik Okulu: Kadim Kavrama Yeni Soluk
Kültürhane'nin doğuşundan beri çok önem verdiğimiz kooperatif konusunda bilgi ve deneyimleri paylaşmak için 11-12 Mayıs hafta sonu bir araya geliyoruz çünkü...
Read More![Müşterekler Okulu 13-14 Nisan 2019](https://guncel.kulturhane.org/wp-content/uploads/2020/12/kltrhn_banner.jpg)
Müşterekler Okulu 13-14 Nisan 2019
"Müşterekler" üzerine farklı disiplinlerde çalışan araştırmacılarla olgunun siyasete, gıdaya, bilgiye ve kente dair anlam ve açılımlarını derinlemesine ele alacağımız iki günlük seminerler dizisine konunun her düzeydeki meraklısını bekliyoruz.
Read More![Mercan Yurdakuler ile Zehirsiz Ev](https://guncel.kulturhane.org/wp-content/uploads/2021/01/mercanyurdakuler.jpg)
Mercan Yurdakuler ile Zehirsiz Ev
https://youtu.be/xGyloVZ4RrQ "Zehirsiz Ev" kitabının yazarı Mercan Yurdakuler'i Kültürhane'de ağırladık ve ondan hayatımızdaki zehirli kimyasalları azaltmanın yollarını dinledik.
Read More